Volné byty v majetku města

Nabídka volných bytů

Nabídku volných bytů Města Mimoně určených k pronájmu si můžete prohlédnout ZDE.

Volné byty, které jsou přidělovány na základě jiné směrnice a je třeba doložit jiné formuláře, než u běžného výběrového řízení – Více ZDE

Termíny výběrových řízení na volné byty v roce 2017 zde.

Dále je nabídka volných bytů zveřejňována na internetových stránkách www.mitel-tv.cz, na úřední desce Města Mimoň, na nástěnce na odboru správy majetku Mírová 121 Mimoň a na nástěnce ve vestibulu MK a.s. Mírová 76, Mimoň.

Fotografie nabízených nemovitostí.

Obecné informace

Nabídka volných bytů Města Mimoně a Mimoňské komunální a.s. je zveřejňována společně a průběžně se upravuje podle uvolňovaných bytů.

Postup pronájmu volných bytů z majetku Města Mimoň a Mimoňské komunální a.s. (dále jen MK a.s.) se řídí Směrnicí rady města Mimoň číslo 2/2014.

Pravidla pro přidělování bytů

Zájemce o přidělení bytu – osoba starší 18 let – si podá na odbor správy majetku MěÚ vyplněný Dotazník s přílohami dle Směrnice 2/2014. Na základě podaného Dotazníku rozhodne Rada města o přidělení bytu zájemci, čímž vyslovuje souhlas s účastí zájemce ve výběrovém řízení na pronájem volného bytu.

Výběrové řízení na volné byty

Výběrové řízení na volné byty se koná vždy poslední pracovní středu v měsíci  v 10.00 hod. na MěÚ Mimoň, Mírová 120, v zasedací místnosti ve II patře budovy. Zápis do výběrového řízení je vždy od 9.45 hod. Výběrového řízení se smí zúčastnit žadatelé, kteří mají platný výpis z jednání Rady Města, která dala souhlas s přidělením bytu.

Formuláře

Potřebné formuláře jsou k dispozici na bytovém oddělení Městského úřadu Mimoň v Mírové ulici čp. 121, nebo ke stažení níže.

Formuláře ke směrnici č. 2014-13